The Prince Of Dunkirk

Raul

The Prince Of Dunkirk

Post autor: Raul » 15 sie 2019, 17:37

The Prince Of Dunkirk(w skrocie TPOFDK) znany tez jako Ksiaze Dunkierki lub Le Prince De Dunkerque jest moim luzackim alter ego.Niektorym z was sie spodoba a niektorzy stwierdza ze robie z siebie durnia ale juz do tego przywyklem ze nie wszyscy musza mnie lubic.Moje alter ego to pasjonat koszykowki hokeja na lodzie remixer dance'owych klasykow.Oczywiscie moje remixowanie jest troche nietypowe bo przerabiam stare dance'owe hity na dzisiejsze brzmienia(chociaz nie zawsze)i odwrotnie.Czasem zremixuje jakis k-pop ale rzadko.Remixuje glownie dance'owe lata 90-te i obecne chociaz nie zawsze.Jak chodze na mecze hokejowe i koszykarskie to robie z tego filmy a czasami pisze relacje na blogu.Moje alter ego lubi tez Harry'ego Pottera Dragon Ball'a i Star Treka ale nie tylko ale glownie to i czesto oglada Netflixa.kibicuje tez Realowi Madryt New England Patriots(NFL) i New York Yankees(MLB).Z Seriali najbardziej lubi Glee i Teen Wolf.Uwielbia MTV.Najbardziej lubi gry jak Tekken ,albo Mortal Kombat.Mimo ze jest dance'owym remixerem to slucha tez rapu rnb reggae popu rai reggaeton'u k-pop'u rock'a(ten starszy) i disco-polo.Dla zainteresowanych podaje linka:
https://theprinceofdunkirk.blogspot.com/
chetnie poczytam wasze opinie.

ODPOWIEDZ