Trefl Sopot 2019/2020

PLK, 1LM i niższe ligi - Mecze, Drużyny, Zawodnicy, Transfery, Plotki, Polskie drużyny w europejskich pucharach, Polacy za granicą, Byli gracze PLK itp.
Bejker

Re: Trefl Sopot 2019/2020

Post autor: Bejker » 05 paź 2019, 15:47

W drugiej kolejce zaliczamy derbową porażkę, już piątą z rzędu w potyczkach z sąsiadami...
W Treflowym wykonaniu bardzo solidne 3Q, jednak sytuacja z faulami nie napawała optymizmem przed drugą połową. Ostatnia część to festiwal głupich strat, chaosu i przerw na żądanie Stefana. Kolenda znowu (jak w ergo przy 84-89) popełnia w końcówce szkolny błąd, tym samym napędzając rywali. Chwilę później w podobny sposób Szubarga (ponownie) wybija piłkę z kozła, bodajże Medlockowi. Poza tym szacunek dla Klubu Kibica, super doping do końca.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
piohost

Post autor: piohost » 12 paź 2019, 20:19

Końcówka meczu @Trefl Sopot vs @Polpharma DERBY Pomorza
https://www.youtube.com/watch?v=GO9mmnMKjnU
#sercesopotu #plkpl #energabasketliga

PS. PlayOff ?? chyba po wzmocnieniach ??
PioHosT
youtube.com/piohost
Hej Trefl
#sercesopotu

Awatar użytkownika
piohost

Post autor: piohost » 18 paź 2019, 21:48

Końcówka meczu @TreflSopot vs @PGESpojniaStargard
https://www.youtube.com/watch?v=Qb1YLHTBwTo
#sercesopotu #plkpl #energabasketliga :roll: :shock: :o
PioHosT
youtube.com/piohost
Hej Trefl
#sercesopotu

Broodas

Post autor: Broodas » wczoraj, 14:28

Coś tu cicho.

Bilans 3:1, czyli wszystko jak trzeba. Natomiast ja jestem średnio zadowolony z poziomu gry. Prawdopodobnie dlatego, że pierwszy mecz z Kingiem (i 35 min. z Arką) nastroił mnie zbyt pozytywnie. Uważam, że mecze z Polpharmą i Spójnią graliśmy słabo i wygraliśmy głównie tym, że mamy zawodników, którzy po prostu trafiają w trudnych momentach (Medlock/Ayers). Sama gra jest taka sobie. Uważam, że w ataku gramy dość statycznie, za mało biegamy do kontr. Ayers gra zbyt dużo z piłką w rękach przez co traci na efektywności (ogólnie prezentuje troszkę mniej niż się spodziewałem). Medlock z kolei jest graczem dość mocno nastawionym na rzucanie przez co niezawsze podejmuje dobre decyzje. Jestem zdania, że jeśli chcemy coś znaczyć w tym sezonie to jednak takie mecze powinniśmy wygrywać wyraźniej.

Nie podobają mi się ustawienia z Leonem i Kowalenką na raz. Nasza obrona jest wtedy żadna. Ogólnie Kowalenko skupił się właściwie głównie na tym by rzucać za trzy. Niby spoko, ale nie jak się rzuca na 1/5. Ma możliwości by grać więcej wejściami z góry, nie wiem czemu tego Trefl nie gra.

Roberson jest ok, natomiast szkoda, że póki był zdrowy(drobny uraz łydki) to nie pograliśmy z nim na PF. Michał Kolenda gra bardzo dobrze, natomiast można dać mu więcej grania (nie chodzi o minuty a o piłkę do rąk), bo to po prostu działa. Łukasz niestety po kadrze został wrakiem. Strasznie chce pokazać, że jest dobry, a im bardziej chce tym gorzej wychodzi. Więcej spokoju, a powinno to nam wyjść na dobre.

Cóż, plan jest wykonany, bo wygraliśmy coś ekstra (King) i wygraliśmy to co jest do wygrania. Teraz planowa porażka we Włocławku i potem bardzo ważne mecze z GTK u siebie (przydusić ich pod koszem fizycznością) i wyjazd we Wrocławiu. Tak naprawdę dopiero po meczu we Wrocławiu będziemy mogli coś więcej powiedzieć o Treflu. Na razie nie sposób wskazać, czy będą się bić o 4-6 , czy raczej jednak 7-10.

ODPOWIEDZ