MKS Dąbrowa 2018/19

PLK, 1LM i niższe ligi - Mecze, Drużyny, Zawodnicy, Transfery, Plotki, Polskie drużyny w europejskich pucharach, Polacy za granicą, Byli gracze PLK itp.
RedKing

Re: MKS Dąbrowa 2018/19

Post autor: RedKing » 12 lut 2019, 14:02

juz nawet Woloszyn uciekl z tego tonacego okretu.

Slamdunk

Post autor: Slamdunk » 12 lut 2019, 15:41

Czy zamiast zatrudniać nowego zawodnika A. DeLeon'a , nie lepiej było z tych funduszy spłacić zawodników, wobec których były zaległości?
Czy przez to MKS nie pójdzie w ślady Czarnych Słupsk, którzy utonęli w długach? Jak to się skończy?

RedKing

Post autor: RedKing » 12 lut 2019, 15:54

sa dwie opcje:
1. Nowy prezydent miasta wylozy miliony jak to robil stary prezydent - "i jakos to bedzie" (tyle ze stary prezydent na mecze chodzil, nowy widac ze ze sportem raczej na bakier" - ale , prezesem klubu sa pobratyncy rzadzacych miastem, to pralnai kasy po prostu, wiec moze jednak kase wylozy...)
2. bedzie jak z siatkarskim MKS-em - upadek.

Sklaniam sie ku opcji 2, hala zapelnila sie cala jedynie jak byl w Dabrowie Puchar Polski rozgrywany.
Na lidze hala pusta, cicha i spokojna. Kasy z kibicow zadnych, juz nawet pamiatek nie sprzedaja na hali, tylko jakos internetowo.

dowala do tego PLK, organizujac mecze o chorych godzinach (slynna juz 12.45 to tylko wierzcholek...., byly tez mecze o 14 czy 15)

MKS powinien podpatrzec jak to sie robi w Gliwicach. Powolutku ale z glowa.
MKS nawet w mediach spolecznosciowych nieistnieje, w dupie maja kibicow. Raz na rok jakas onformacja na stronie....

Slamdunk

Post autor: Slamdunk » 18 mar 2019, 18:50

Zgadzam się. Odszeszli T.Davis, B.Wołoszyn, teraz odchodzi S. Łukasiak, a komentatorzy polsatu na weekendowym meczu wspominali, że drużyny z top4 chętnie wzmocnią się zawodnikami z mks'u, czyli chyba chodziło o M. Wojciechowskiego.
Czy to koniec koszykówki w Dąbrowie?

RedKing

Post autor: RedKing » 19 mar 2019, 9:14

ja nie rozumiem tylko jednego, nie ma kasy, zawodnicy uciekaja, nawet cheerleaderki nie dostaly kasy za poprzedni sezon, gosc od marketingu na ok ma 17 lat, profil na FB milczy , jakies bzdury jedynie wypisuja, mlodziez dabrowska nie gra wogole, sciaga sie dwoch nikomu nie znanych mlodych az z Gdyni.... i tu pytanie - NA CHOLERE TRZYMAMY TAK DROGIEGO TRENERA??? jaki to ma wogole sens???o co tu chodzi??? jakis uklad trener - zarzad ?? co tu sie wogole odwala, to zal patrzec. I prosze mi juz nie wmawiac, ze mam sie cieszyc tym co jest, poki jest. To nie jest pilka nozna, ze kibice maja byc fanatyczni az po grob, To jest rozrywka na szczescie, zabawa, frajda. Patrzac na poczyniania MKS-u przychodzi na mysl tylko smutek i zal. Nie widze sensu ogladania tej zalosnej gry....

razor

Post autor: razor » 19 mar 2019, 10:29

Bo gdyby w dabrowie byly na lawce jakies sopockie wynalazki to miejsce w tabeli tez by bylo sopockie. Trener to najlepsze co spotkalo mks w tym sezonie, przeciez on z gabinskiego zrobil zawodnika. Istny dzapetto.

RedKing

Post autor: RedKing » 19 mar 2019, 11:27

ale sciagnal tez mlodego , Kobel czy jak mu tam, ktory gra "piach" ,. nie daje szans mlodym miejscowym. I bierze kupe szmalu. wolalbym aby brano przyklad z GTK Gliwice, powolutku, pomalutku, coraz lepiej. Na co mi kolejne Play Offy skoro szybkie 0-3 i WYPRZEDAZ. to nie ma zadnego sensu.
A jakby sie tak postawic teraz w sytuacji trenera - buduje sklad,sciaga zawodnikow, i w trakcie sezonu polowa mu odchodzi bo nie ma kasy, to ja bym sie chyba zdenerwowal, tak? realizujemy jakies cele, a nagle ciach, gramy tylko po to zeby sobie pograc. To po co ten trener sie tak wkur..wia na tej lawce? przeciez gramy O NIC. I trener ma wyplate na czas ze nie odchodzi? no nie rozumiem

damianho

Post autor: damianho » 12 maja 2019, 19:46

RedKing i co teraz powiesz po sezonie malkontencie? Bo jak przeglądałem Twoje komentarze to wieczne nie zadowolenie od Ciebie bije. Według mnie sezon świetny,najlepszy w historii MKSu patrząc z jakimi problemami borykał się klub przez cały sezon a to zasługa przede wszystkim trenera Jacka Winnickiego ! Wszyscy zawodnicy poczynili duże postępy pod jego skrzydłami. W ćwierćfinale Stelmet był do ogrania bo mecze były wyrównane poza trzecim no ale chwała chłopakom za wygranie jednego meczu na wyjeździe. Z obecnego składu napewno zostanie na przyszły sezon Jakub Kobel i zapewne Radosław Chorab,mam nadzieję też że uda się zatrzymać Mateusza Zębskiego.

RedKing

Post autor: RedKing » 13 maja 2019, 8:21

ja rozumiem ze dla niektorych dzieci to byl sezon zycia, cud miod i orzeszki, tylko, nikt nie patrzy na to co sie dzialo: brak kasy dla zawodnikow, chearliderek, tenera! winnicki pracowal u nas na kredyt chlopie, powiedzial ze ma za co zyc i poczeka na naleznosci ile trzeba bedzie, prosil aby pozwolono mu dokonczyc sezon i zapewniono grajkow jakichkolwiek! Teraz odejdzie 99% skladu zapewne, lacznie z polakami, chyba ze ktos lubi grac za dobre slowo.
To ze po odejsciu Woloszyna i Lukasiaka chlopaki sie "spieli" i powalczyli to na pewno jest na plus, ale byla to taka bardziej romantyczna wersja upadku. Wolalbym miec na lawce odpowiednich zmiennikow dla tych "walecznych", wtedy by to mialo jakis sens. Nie rozumiem Twojego zachwytu, naprawde.

Jeszcze taki szczegol: 1 mecz Play Offow u nas - jest szansa! nadzieja! i co? Klub polozyl na to "lache"! nie zrobil nic aby zachecic ludzi ktorzy przyszli (1600 , podobno !) aby przyszli ponownie i w piatek na ostatni mecz juz .... nie przyszli! Nie bylo doslownie niczego co by zachecilo tych ludzi, nawet porzadnego wystepu dziewczyn w przerwie nie bylo, co bylo szeroko komentowane na trybunach.

i nie wyjezdzaj z tym swoim kretynskim tekstem ze kibicem sie jest a nie bywa, bo to nie ma zadnego przelozenia na to co sie dzieje. chcesz to sobie siedz na tej hali nawet 24 h na dobe, mnie to dynda. Wiekszosc idzie poogladac sobie koszykowke, bez zbednych ideologi (i chwala za to bo za chwile zrobiloby sie jak na stadionach..) wypic piwko, pogadac z sasiadem. I niech tak pozostanie.

A Wy w tym Klubei Kibica skupcie sie na sobie, moze jakas nowa przyspiewka, jakies pomysly na zwiekszenie frekwencji, a zwyklych ludzi zostawcie w spokoju.

damianho

Post autor: damianho » 14 maja 2019, 13:47

Dla dzieci? Dla większości kibiców był to najlepszy sezon. Widać że jesteś typowym sezonowcem którzy chodzą tylko wtedy gdy są wyniki,widać że nie masz pojęcia o kibicowania albo tylko takim jaki jest na stadionach....,sam zapewne siedzisz cicho na meczu i wpieprzasz popcorn a śmiesz komentować Klub Kibica który dopinguje,wspiera i zachęca ludzi do przyjścia na mecze więc siedź cicho !!

RedKing

Post autor: RedKing » 14 maja 2019, 15:09

kolego na wozku, tylko dlatego ze jestes niepelnosprawny powstrzymam sie od puszczenia odpowiedniej wiazanki.
ale dla twojej informacji, to ja nawet w tym MKS-ie gralem zaraz po jego zalozeniu :) pewnie wtedy wsysales jeszcze kaszke.

a to co ja robie podczas meczu to tylko i wylacznie moj problem, zaden gamon nie bedzie mi mowil co mam robic.

Kazdy trzezwo myslacy widzi co sie dzieje w tym klubie. stop. koniec. nie bede z toba dyskutowal.
P.S. przeczytaj moj post ponownie gdy emocje juz opadna.

damianho

Post autor: damianho » 18 maja 2019, 15:58

Czyli jesteś ptakiem który sra do własnego gniazda ;) Dziękuje nie potrzebuję Twojej dobroduszności ;)

ODPOWIEDZ