Anwil Wloclawek 2018/2019

PLK, 1LM i niższe ligi - Mecze, Drużyny, Zawodnicy, Transfery, Plotki, Polskie drużyny w europejskich pucharach, Polacy za granicą, Byli gracze PLK itp.
Mikora

Re: Anwil Wloclawek 2018/2019

Post autor: Mikora » 27 kwie 2019, 17:19

Waldziu-przypominam Ci, że w zeszłym sezonie Anwil wygrał 3 mecze w półfinale ze Stelmetem, a nie tylko ten ostatni. W nich również miał farta? Pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej to również fart? Twierdzenie,że Milicic to jeden z najgorszych trenerów PLK jest niepoważne i ośmiesza stwierdzającego taką brednię

Waldek999

Post autor: Waldek999 » 27 kwie 2019, 17:48

Miro, luzik, to jest tylko moje zdanie, chce troche rozruszac forum, ogladalem wszystkie konferencje prasowe po meczach Anwilu i poprostu slabo mi sie robilo, jak mozna miec taki budzet i tylu zawodnikow, narzekac ze ktos wypadl z kontuzja, gdzie kadra i tak jest szeroka, zawodnicy maja placone. Poprostu nie lubie tego trenera za osobowsc i styl gry jaki narzuca zespołowi. Tak zgadza sie Anwil wygral serie, tylko wiedz o tym ze ta seria byla wygrana, jednym posiadaniem pilki - jednym rzutem, w kazdym badz serie ANWIL wygral. Pamietaj Miro ze runda zasadniczna nie ma zbyt duzego odniesnia do play off ( Anwil 1 - 8 Czarni Słupsk )

Mikora

Post autor: Mikora » 28 kwie 2019, 19:51

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Anwilu. Ale w PO będzie bardzo ciężko. Aczkolwiek po dzisiejszym meczu jestem mniejszym pesymistą niż wcześniej ;)
Brawo dla Anwilu za dzisiejszy mecz. Największe brawa należą się Ignerowi. Znakomity mecz, podpisanie Ignera to był znakomity ruch kierownictwa kubu i IM.
Teraz szykujemy się na PO i liczę,że damy radę ze Stalówką. W każdym bądź razie ja oddzielam grubą kreską (jakkolwiek to by zabrzmiało z mojej strony :) ) sezon zasadniczy i mam nadzieję,iż uda się nam wejść do półfinału. Wszystko w naszych rękach.

ODPOWIEDZ