Strona 1 z 1

OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

: 21 sty 2018, 14:43
autor: Najemnik
Do 18tej kolejki dodajemy mecz z 19tej kolejki PC Torun - Polpharma ktory rozegrany bedzie 30.01.2018.

Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 26.01.2018 18:00 --:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 27.01.2018 18:00 --:--
AZS Koszalin - King Szczecin 27.01.2018 18:00 --:--
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 27.01.2018 18:00 --:--
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 27.01.2018 18:00 --:--
Rosa Radom - Anwil Włocławek 28.01.2018 12:40 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 28.01.2018 18:00 --:--
GTK Gliwice - PGE Turów Zgorzelec 28.01.2018 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 31.01.2018 18:30 --:--
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 30.01.2018 19:00 --:--

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

: 21 sty 2018, 22:28
autor: gelutbg
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
AZS Koszalin - King Szczecin 1
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek 1
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 1
GTK Gliwice - PGE Turow 2
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 2
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 1

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

: 22 sty 2018, 11:47
autor: ganski
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
AZS Koszalin - King Szczecin 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek 1
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 1
GTK Gliwice - PGE Turów Zgorzelec 2
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 1
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 1

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

: 22 sty 2018, 11:49
autor: Najemnik
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
AZS Koszalin - King Szczecin 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek 1
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 1
GTK Gliwice - PGE Turow 1
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 2
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 1

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

: 22 sty 2018, 12:00
autor: malaki_79
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 1
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
AZS Koszalin - King Szczecin 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek 1
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 2
GTK Gliwice - PGE Turow 1
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 1
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 1

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

: 22 sty 2018, 13:34
autor: poraNatelesfora
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
AZS Koszalin - King Szczecin 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek 1
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 1
GTK Gliwice - PGE Turow 2
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 1
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 1

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

: 22 sty 2018, 15:25
autor: Padre
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń -2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański - 1
AZS Koszalin - King Szczecin - 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin - 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek - 2
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot - 1
GTK Gliwice - PGE Turow - 2
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia - 1
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański - 1

Mój tajny kod:^&$%$##$!@#$#@

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

: 22 sty 2018, 19:53
autor: bednare
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
AZS Koszalin - King Szczecin 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek 2
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 1
GTK Gliwice - PGE Turów Zgorzelec 1
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 2
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 1

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

: 23 sty 2018, 8:47
autor: Gregor Zico
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń ...2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański ...1
AZS Koszalin - King Szczecin ...1
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski ...2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin ...2
Rosa Radom - Anwil Włocławek ...2
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot ...1
GTK Gliwice - PGE Turów Zgorzelec ...2
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia ...1
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański ...1

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

: 24 sty 2018, 14:11
autor: blabick
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
AZS Koszalin - King Szczecin 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek 2
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 1
GTK Gliwice - PGE Turow 2
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 1
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 1

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

: 25 sty 2018, 8:20
autor: Doc
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń -2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański - 1
AZS Koszalin - King Szczecin - 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin - 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek - 2
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot - 1
GTK Gliwice - PGE Turow - 1
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia - 1
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański - 1

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

: 25 sty 2018, 11:44
autor: anwil88
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń -2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański - 1
AZS Koszalin - King Szczecin - 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin - 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek - 2
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot - 1
GTK Gliwice - PGE Turow - 2
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia - 1
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański - 1