Regulamin forum

Regulamin forum
REJESTRACJA, KAŻDORAZOWE ZALOGOWANIE SIĘ ORAZ PUBLIKOWANIE TREŚCI NA BASKET-FORUM.PL OZNACZA AKCEPTACJĘ PONIŻSZEGO REGULAMINU.


I. Na łamach basket-forum.pl kategorycznie zabrania się:

Umieszczania treści obraźliwych, oszczerczych, poniżających czy uznanych powszechnie za obelżywe względem KOGOKOLWIEK. Dotyczy to:

-Wypowiedzi skierowanych do innych użytkowników basket-forum.pl, 

-Wypowiedzi skierowanych do osobowości prawnych, grup wyznaniowych, mniejszości rasowych, seksualnych etc.
-Umieszczania treści wulgarnych (również w postaci nicku, opisu profilu, avatara),

-Uprawiania i propagowania piractwa, łamania praw autorskich, a w szczególności udostępniania linków do nielegalnych transmisji internetowych oraz udostępniania informacji ułatwiających zdobycie dostępu do takich treści.
-Publikowania treści niezgodnych z polskim prawem, lub nawołujących do takiego działania, nieujętych w powyższych punktach.
-Umieszczania reklam, bez wcześniejszego uzyskania pozwolenia od administratora.
Podszywania się pod innych użytkowników, osoby


II. Każdy użytkownik powinien przestrzegać zasad panujących na forum, oraz dbać o jego porządek i przejrzystość:
-Nie powielać tematów, postów, treści oczywistych dla każdego użytkownika forum, a w przypadku braku zrozumienia treści, poprosić o wytłumaczenie w odpowiednim dziale:

-Nie dublować kont – w razie problemów z logowaniem, rejestracją użytkownik powinien skontaktować się z administratorem
-Nie umieszczać na forum adresów internetowych, z których korzystanie może skutkować złamaniem prywatności użytkownika, zablokowaniem strony internetowej, przeglądarki, lub wykradnięciem danych użytkownika
-Nowe tematy zakładać w odpowiednich działach. Każdy z nich ma opis określający jego treść.


III. Kary i ograniczenia
Posty i tematy i jakiekolwiek inne treści niezgodne z regulaminem basket-forum.pl będą usuwane lub ich treść będzie modyfikowana przez moderatorów.

Użytkownicy, którzy łamią regulamin basket-forum.pl i ignorujący upomnienia administratorów, czy moderatorów powinni liczyć się z zablokowaniem dostępu do forum.

Zablokowanie użytkownikowi dostępu do basket-forum.pl może mieć następujący charakter czasowy, bądź stały. Ban może dotyczyć określonego nicku, lub w przypadkach nagminnego, rażącego, lub w sposób uznany przez administratora za niedopuszczalny, łamania regulaminu – IP komputera danego użytkownika.

Każde przewinienie dostrzeżone przez Administratora/Moderatora lub zgłoszone przez innego użytkownika forum będzie opisane, a użytkownik otrzyma ostrzeżenie w formie posta, wiadomości prywatnej, lub innej.


IV. Podstawowe terminy


GOŚĆ – osoba, która nie musi być zarejestrowana, lub zalogowana na forum. Może czytać wątki, korzystać z wyszukiwarki forum, zgłosić nieodpowiednie treści administratorowi.

UŻYTKOWNIK - osoba zarejestrowana na forum. Może zakładać nowe wątki, odpowiadać w istniejących, głosować w ankietach i zakładać własne, edytować swoje posty, zgłaszać nieodpowiednie treści, lub inne problemy Administratorom/Moderatorom forum.

MODERATOR - osoba zarejestrowana na forum, odpowiadająca za właściwe treści, przestrzeganie regulaminu oraz utrzymanie na nim porządku i dysponująca uprawnieniami pozwalającymi na odpowiednie reakcje w tym względzie.

ADMINISTRATOR - osoba zarządzająca forum. Posiada wszystkie prawa właściwe dla Administratora.

NICK – forumowy pseudonim użytkownika.

TEMAT/WĄTEK - oddzielna rozmowa w danym dziale, której tytuł jest wyświetlany na liście.


POST -forumowa wypowiedź uczestnika 


PW (prywatna wiadomość) - wewnętrzna korespondencja użytkowników forum.

BAN - zablokowanie danemu użytkownikowi dostępu do forum, w większości przypadków nadawany w przypadku złamania regulaminu forum.
NOWY TEMAT
Na tym forum nie ma żadnych tematów ani postów.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników