SIÓDMA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Najemnik
Posty: 229
Rejestracja: 23 cze 2017, 22:28

SIÓDMA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Najemnik » 14 lis 2018, 13:49

Rosa Radom - Anwil Włocławek 16.11.2018 18:00 --:--
TBV Start Lublin - AZS Koszalin 16.11.2018 19:00 --:--
Spójnia Stargard - Legia Warszawa 17.11.2018 12:35 --:--
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 17.11.2018 15:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 17.11.2018 17:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. 18.11.2018 12:40 --:--
Arka Gdynia - GTK Gliwice 18.11.2018 17:00 --:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin 12.12.2018 19:00 --

Najemnik
Posty: 229
Rejestracja: 23 cze 2017, 22:28

Re: SIÓDMA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Najemnik » 14 lis 2018, 13:51

Rosa Radom - Anwil Włocławek - 2
TBV Start Lublin - AZS Koszalin - 1
Spójnia Stargard - Legia Warszawa - 2
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza - 2
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń - 1
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. - 1
Arka Gdynia - GTK Gliwice - 1
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin - 1

Tomek
Posty: 17
Rejestracja: 02 paź 2018, 15:52

Re: SIÓDMA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Tomek » 14 lis 2018, 20:46

Rosa Radom - Anwil Włocławek - 2
TBV Start Lublin - AZS Koszalin - 1
Spójnia Stargard - Legia Warszawa - 1
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza - 2
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń - 2
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. - 1
Arka Gdynia - GTK Gliwice - 1
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin - 1

Padre
Posty: 272
Rejestracja: 06 lip 2017, 13:35

Re: SIÓDMA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Padre » 14 lis 2018, 23:16

Rosa Radom - Anwil Włocławek - 2
TBV Start Lublin - AZS Koszalin - 1
Spójnia Stargard - Legia Warszawa - 2
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza - 2
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń - 2
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. - 1
Arka Gdynia - GTK Gliwice - 1
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin - 1

Mój tajny kod:^%$#%^&%$#

blabick
Posty: 51
Rejestracja: 20 cze 2017, 8:27

Re: SIÓDMA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: blabick » 15 lis 2018, 8:41

Rosa Radom - Anwil Włocławek - 2
TBV Start Lublin - AZS Koszalin - 1
Spójnia Stargard - Legia Warszawa - 1
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza - 1
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń - 2
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. - 1
Arka Gdynia - GTK Gliwice - 1
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin - 1

poraNatelesfora
Posty: 32
Rejestracja: 29 wrz 2017, 8:38

Re: SIÓDMA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: poraNatelesfora » 15 lis 2018, 9:23

Rosa Radom - Anwil Włocławek - 2
TBV Start Lublin - AZS Koszalin - 1
Spójnia Stargard - Legia Warszawa - 2
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza - 2
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń - 2
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. - 1
Arka Gdynia - GTK Gliwice - 1
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin - 1

ganski
Posty: 80
Rejestracja: 19 paź 2017, 10:08

Re: SIÓDMA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: ganski » 15 lis 2018, 13:14

Rosa Radom - Anwil Włocławek 2
TBV Start Lublin - AZS Koszalin 1
Spójnia Stargard - Legia Warszawa 1
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 1
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 2
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. 1
Arka Gdynia - GTK Gliwice 1
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin 1

SSBB
Posty: 62
Rejestracja: 14 cze 2018, 11:57

Re: SIÓDMA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: SSBB » 15 lis 2018, 23:03

Rosa Radom - Anwil Włocławek - 2
TBV Start Lublin - AZS Koszalin - 2
Spójnia Stargard - Legia Warszawa - 2
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza - 1
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń - 2
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. - 1
Arka Gdynia - GTK Gliwice - 1
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin - 1

Awatar użytkownika
milla_26
Posty: 5
Rejestracja: 16 lis 2018, 10:08

Re: SIÓDMA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: milla_26 » 16 lis 2018, 10:17

Rosa Radom - Anwil Włocławek - 2
TBV Start Lublin - AZS Koszalin - 2
Spójnia Stargard - Legia Warszawa - 2
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza - 1
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń - 2
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polp
Arka Gdynia - GTK Gliwice - 1
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin - 1
Naturalne składniki to klucz w walce ze zmarszczkami - dlatego postaw na Richevon https://poznajrichevon.pl/o-richevon/

Doc
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2017, 8:47

Re: SIÓDMA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Doc » 16 lis 2018, 12:34

Rosa Radom - Anwil Włocławek - 2
TBV Start Lublin - AZS Koszalin - 1
Spójnia Stargard - Legia Warszawa - 2
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza - 1
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń - 2
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. - 1
Arka Gdynia - GTK Gliwice - 1
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin - 1

malaki_79
Posty: 46
Rejestracja: 19 cze 2017, 20:25

Re: SIÓDMA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: malaki_79 » 16 lis 2018, 13:53

Rosa Radom - Anwil Włocławek - 2
TBV Start Lublin - AZS Koszalin - 1
Spójnia Stargard - Legia Warszawa - 2
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza - 2
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń - 1
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. - 1
Arka Gdynia - GTK Gliwice - 1
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin - 1

anwil88
Posty: 271
Rejestracja: 20 cze 2017, 1:44

Re: SIÓDMA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: anwil88 » 16 lis 2018, 13:55

Rosa Radom - Anwil Włocławek - 2
TBV Start Lublin - AZS Koszalin - 1
Spójnia Stargard - Legia Warszawa - 2
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza - 2
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń - 2
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. - 1
Arka Gdynia - GTK Gliwice - 1
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin - 1

Maciej
Posty: 191
Rejestracja: 16 wrz 2017, 20:05

Re: SIÓDMA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Maciej » 17 lis 2018, 9:32

Spójnia Stargard - Legia Warszawa 17.11.2018 1
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 17.11.2018 15:00 2
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 17.11.2018 17:00 2
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. 18.11.2018 12:40 1
Arka Gdynia - GTK Gliwice 18.11.2018 17:00 1
Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin 12.12.2018 19:00 1

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość