Książki

Awatar użytkownika
West_Coast_Girl

Książki

Post autor: West_Coast_Girl » 18 sie 2018, 11:02

Czytacie książki? Jakie gatunki lubicie? Ja wlasnie robie sobie ponowny rereading sagi wiedźmińskiej, nadal jest wyborna :D
White can jump.

Krasny
Administrator

Re: Książki

Post autor: Krasny » 18 sie 2018, 12:22

W ostatnim czasie następująco: ostatnio Trumpa "art of deal", wcześniej sporo kryminałów - szczególnie Nesbo i Tess Garritsen. Poza tym jedna z najlepszych ever - "Sprawa honoru" o dywizjonie 303 i "Śladamu mojego taty" - o Rotmistrzu Witoldzie Pileckim. Obie książki genialne - niesamowite historie o jeszcze bardziej niesamowitych ludziach. A jeżeli ktoś chce się dobrze pośmiać to polecam Cejrowskiego - szczególnie "Gringo wśród dzikich plemion" - ciężko mi przy tym było opanować się w pociągu ;)

koszykarkaa77

Post autor: koszykarkaa77 » 21 sie 2018, 12:43

ja lubię literaturę faktu. Ostatnio czytałam Białą gorączkę (Jacek Hugo-Bader)
Rewelacyjny krem ujędrniający piersi: https://frashe.pl Super!

Krasny
Administrator

Post autor: Krasny » 21 sie 2018, 23:16

Jeżeli te fakty tak samo wiarygodne, jak publikacje to ciężko to literaturą faktu nazwać ;) ja go kojarzę oprócz kilku wypocin głównie z akcji przemalowania się na murzyna i 😂

Awatar użytkownika
finger-f00ker

Post autor: finger-f00ker » 23 sie 2018, 15:42

No ja powiem pana Jacka niestety nie trawię, ale co kto lubi. Z takich cięższych książek to polecam "Celibat. Opowieści o miłości i pożądaniu"
Marcina Wójcika o związkach księży i ich partnerkach/partnerach. Albo "Strefa cienia: Trzy lata z psychopatą - historia prawdziwa"
Wiktorii Zender - historia pisana na faktach o kobiecie co była byłą psychopaty (łał, jakbym nie podał tytułu co nie xd) apotem o tym jak próbowała go zostawić itd, dziś ten typ jest dalej poszukiwany listem gończym po europie. Super książka!
Zobacz najlepszy serwis GSM w Gdańsku http://www.bimit-bis.pl/

ODPOWIEDZ