Trefl Sopot 2018/2019

PLK, 1LM i niższe ligi - Mecze, Drużyny, Zawodnicy, Transfery, Plotki, Polskie drużyny w europejskich pucharach, Polacy za granicą, Byli gracze PLK itp.
Jall

Re: Trefl Sopot 2018/2019

Post autor: Jall » 20 paź 2018, 22:27

Fi_Mi pisze:
20 paź 2018, 17:58
Okazuje się że Kula i Motyl mogą być przydatni, zwłaszcza przeciw słabszym rywalom. Za to postawa Śmigielskiego to jakiś dramat. Myślałem że po udanych występach w sparingach odżyje i będzie przydatnym elementem rotacji, a tu jakaś parodia koszykówki. Niestety dziś, przy kontuzji starszego Kolendziaka i zupełnym zagubieniu Jeszke, musi grać po 30 minut, od czego po prostu bolą oczy. To dopiero 3 mecz w sezonie ale wygląda że będzie to pierwszy kandydat do pożegnania po sezonie. Większa rola w zespole walczącym o cokolwiek poza utrzymaniem to po prostu nie jego poziom.
Nic nie poradzisz, skład jest bardzo wąski i Śmigło bedzie sporo grał nawet gdy wszyscy będą zdrowi. Oby jak najmniej.
Ale i tak będzie musiał grać bo 80 minut przy naszej liczbie obwodowych nie można na stałe rozdać na pozostałą trójkę.
Co do Kulki i Motyla branych razem, to bym nie porównywał, Kulka był dzisiaj ważnym graczem w naszym roosterze, Motyl tylko na pare minut odpoczynku dla innych i z myślą żeby zbyt wiele nie zawalił.

turbobasket

Post autor: turbobasket » 26 paź 2018, 10:20

Trefl nie ma szans na zwycięstwo, za mały budżet

Jall

Post autor: Jall » 26 paź 2018, 13:14

Fi_Mi pisze:
20 paź 2018, 17:58
...Za to postawa Śmigielskiego to jakiś dramat. Myślałem że po udanych występach w sparingach odżyje i będzie przydatnym elementem rotacji, a tu jakaś parodia koszykówki. Niestety dziś, przy kontuzji starszego Kolendziaka i zupełnym zagubieniu Jeszke, musi grać po 30 minut, od czego po prostu bolą oczy. To dopiero 3 mecz w sezonie ale wygląda że będzie to pierwszy kandydat do pożegnania po sezonie. Większa rola w zespole walczącym o cokolwiek poza utrzymaniem to po prostu nie jego poziom.
No i wyszło na Twoje, ;) nie będziesz musiał patrzeć na grę Śmigły przez najblizszy miesiąc

Awatar użytkownika
piohost

Post autor: piohost » 03 lis 2018, 21:32

Trefl vs Legia
końcówka
Jaki ostateczny wynik ??? chyba ten z strony PLK

https://www.youtube.com/watch?v=DLwGwy_EFY4

Pytanie ... Zmienił się przepis dot. faulu technicznego: 1 rzut i piłka wraca do zespołu który był w posiadaniu piłki w czasie faulu (to wiem).
Ale jak wygląda dopisanie faulu do "tablicy" - faule drużyny ? Miałem wrażenie, że jak Spasev(trener) q3 6:05 dostał technika to nie dodali do fauli drużyny, a jak technika dostał Milovanovic(zawodnik) to faul został dopisany do fauli drużyny.
PioHosT
youtube.com/piohost
Hej Trefl
#sercesopotu

Mikora

Post autor: Mikora » wczoraj, 16:49

Trefl idzie na walkę o utrzymanie a nie PO. Ciekawe czy Leończykowi spodobała się ta zamiana. Nie żal mi go, jego ruch mocno utrudnił nam budowę składu. Dlatego życzę Treflowi i Leończykowi jak najgorzej w tym sezonie.

Awatar użytkownika
piohost

Post autor: piohost » wczoraj, 17:45

Trefl vs MKS Dąbrowa
https://www.youtube.com/watch?v=soYVQxP7_Rk
końcówka meczu
PS. To co ?? Czekamy na Śmigło, tylko On może uratować sezon =] Bez niego Trener jest we mgle =]
PioHosT
youtube.com/piohost
Hej Trefl
#sercesopotu

Najemnik

Post autor: Najemnik » wczoraj, 17:56

Najgorzej to byc w srodku tabeli, jak tam jestes to kazdy mecz o pietruszke, ani spadek nie grozi ani playoffy. Trefl to co innego beda emocje i zazarta walka z AZSem oraz Krosnem o pozostanie w lidze, ciekawe ktory trener okaze sie najwiekszym wirtuozem kosza i przechytrzy innych?:)

ODPOWIEDZ