Półfinał EBL: BM Slam Stal Ostrów Wlkp - Polski Cukier Toruń

PLK, 1LM i niższe ligi - Mecze, Drużyny, Zawodnicy, Transfery, Plotki, Polskie drużyny w europejskich pucharach, Polacy za granicą, Byli gracze PLK itp.
fAnwilu

Półfinał EBL: BM Slam Stal Ostrów Wlkp - Polski Cukier Toruń

Post autor: fAnwilu » 04 maja 2018, 11:30

Terminarz spotkań:

mecz 1 (Ostrów Wlkp.) - 10 maja (czwartek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport
mecz 2 (Ostrów Wlkp.) - 12 maja (sobota), godz. 20.00 - transmisja w Polsacie Sport Extra
mecz 3 (Toruń) - 15 maja (wtorek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport
ew. mecz 4 (Toruń) - 17 maja (czwartek), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport
ew. mecz 5 (Ostrów Wlkp.) - 20 maja (niedziela), godz. 17.30 - transmisja w Polsacie Sport

PCT wydaje się bardzo mocny, wygra jeden mecz w Ostrowie, a potem oba w Toruniu. Tak więc obstawiam 1:3
Anwil nós é sabe pá caga!!!

anwil88

Re: Półfinał EBL: BM Slam Stal Ostrów Wlkp - Polski Cukier Toruń

Post autor: anwil88 » 04 maja 2018, 11:35

A ja typuje 3:2 dla Stali , każdy wygra u siebie.

razor

Post autor: razor » 10 maja 2018, 20:07

mbodj znow bardzo pozytywnie mnie zaskakuje, w ub roku blyszczal w PO, w tym to samo. Na zupelnie drugim biegunie cel i grucha - pewnie 2 najlepiej zarabiajacy zawodnicy a graja taki piach ze strach. W dzisiejszym meczy na zagubionego wygladal tez diduszko, ale to chyba dlatego ze wchodzi kilka razy na krotkie chwile, a jemu chyba trzeba pograc wiecej zeby moc blyszczec.

w stali mvp prawie nie istnial, a w koncowce uratowal go raz kostrzewski a raz dobitka lapeta, markovic swietny wystep chociaz dla niego nie bylo przeciwnika, ogolnie problemem dla torunia bedzie w serii, bo torun nie ma nikogo rozsadnego w obronie poza mbodjem, a sulima to klocek ktorego dodatkowo przecwiczy pewnie jeszcze skific.

ogolnie swietny mecz do ogladania, sedziowie dali sie masowac, trybuny i tlyterowa czesc ostrowa podobnie jak ich obiekt - pelen folklor.

fAnwilu

Post autor: fAnwilu » 11 maja 2018, 16:06

Dusznych kurników czar... Aż się łezka w oku zakręciła.
Co do samego meczu - trzymał w napięciu do samego końca, oby ta seria trwała jak najdłużej.

Padre

Post autor: Padre » 11 maja 2018, 16:53

A ja zasnąłem na samym początku meczu, obudziłem się w przerwie, zobaczyłem wynik i ponownie usnąłem. Dodam, że obudziłem się gdy mecz się własnie skończył... Nie to, żeby mecz był nudny czy coś, ale cóż... zmęczenie po intensywnym dniu pracy. Obawiam się, że dzisiaj może być podobnie...

Tak patrzę na statystyki i widzę, że pewna drużyna puściła w tym sezonie ciekawego podkoszowego gracza. Brawa dla Nikoli.

Widzę, że mecz był zacięty, czego można było się spodziewać. Zastanawiam się, czy Toruń będzie w stanie przełamać Stal w Ostrowie?

razor

Post autor: razor » 12 maja 2018, 22:27

Sedziowie zrobili babola ze strach, a bezszyjny proponuje zeby koncentrowac sie na pozytywach. Ogolnie tak jak swietny mecz do ogladania tak slabe sedziowanie.

Mikora

Post autor: Mikora » 12 maja 2018, 22:27

Dramat. Ewidentny faul na Newbilu w decydującym momencie a "sędziowie" są ślepi. Dajcie spokój z taką ligą gdzie w PO miernoty wypaczają regularnie wyniki. Najpierw Rosa-Stelmet, teraz Stal-Cukier. Szkoda słów

xmk

Post autor: xmk » 12 maja 2018, 22:31

Fatalny błąd sędziów. Oby nie na miarę finału. Nawet Carter po meczu nie upierał się, że czysto blokował rzut. Powiedział tylko, że podjął ryzyko.

Padre

Post autor: Padre » 13 maja 2018, 1:03

Mecz świetny, trzymający w napięciu. Heroiczna walka na parkiecie, mega emocje na trybunach i na koniec dramat. Wszystko przykryte przez brak decyzji sędziów o faulu przy rzucie. Nie wytrzymali napięcia, bali się podjąć decyzji? To fajtłapy nie sędziowie.

No i jeszcze te cyrki z wynikiem. Wtf? Gracze dają 100% z siebie, a tutaj takie coś.

Fajna, wyrównana seria i tak popsuta.

Awatar użytkownika
dr filozofii

Post autor: dr filozofii » 18 maja 2018, 12:47

W TORUNIU jest jakiś konflikt...?
Tak mentalnie zdemotywowanego zespołu dawno nie widziałem.
Ironizujący Mihevc, błąkający się bez pomysłu Gruszecki, nijaki CEl.

Zespól mocniejszy niż rok temu, mentalnie leży.....

słabe
Inspired by COACH K; Influenced by ZEN MASTER; Shaped by CHUCK DALY; Motivated by PAT RILEY; Empowered by JOHN WOODEN

Najemnik

Post autor: Najemnik » 18 maja 2018, 16:20

Snieg, Perka, Sulima - marginalne role. Gruszecki zawiodl na calej lini, cale szczescie dla Stali ze nie wybral jej bo skasowal by pewnie znaczna czesc budzetu. Odpalami z nieprzygotowanych pozycji za trzy nie dalo sie tego meczu wygrac - a jak juz byly czyste pozycje ( Wisnia) to nie trafiali. Trzeba docenic Stal bo graja bardzo dobrze w obronie a w ataku maja chyba najszerszy wahlarz w calej lidze. Szczegolnie podoba sie gra Lapety i Kostka ktory explodowal z forma w polfinale - a mogl byc Cel i Grucha:). Widac nie bylo czego zalowac. Pierniki przypominaja mi Arsenal:) - niby dobry skald ale za mietcy sa:)
Dla Stali najlepiej by bylo jakby Anwil i Stelmet musialy grac 5 meczy:)

fAnwilu

Post autor: fAnwilu » 20 maja 2018, 13:19

Jeszcze nie tak dawno (2002, czas leci...) byłem świadkiem odbierania we Włocławku przez koszykarzy Stali brązowych medali - wtedy był to największy sukces klubu. Potem gdzieś zniknęli i odrodzili się jak Feniks z popiołów. Rok temu brąz, teraz meldują się w finale... Gratulacje.

ODPOWIEDZ