27 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Najemnik
Posty: 195
Rejestracja: 23 cze 2017, 22:28

27 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Najemnik » 02 kwie 2018, 13:32

Do 27 kolejki dodajemy dwa mecze : Start Lublin - Anwil Wloclawek oraz Mosir Krosno - Zastal.


Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 04.04.2018 19:00 --:--
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 05.04.2018 19:00 --:--
Legia Warszawa - AZS Koszalin 06.04.2018 19:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra 07.04.2018 17:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Czarni Słupsk 07.04.2018 18:00 20:0
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom 07.04.2018 18:00 --:--
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń 08.04.2018 12:40 --:--
Anwil Włocławek - King Szczecin 08.04.2018 18:00 --:--
GTK Gliwice - Trefl Sopot 08.04.2018 18:00 --:--
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański 08.04.2018 18:00 --:--
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Enea BC Zielona Góra 09.04.2018 18:00 --:--

Najemnik
Posty: 195
Rejestracja: 23 cze 2017, 22:28

Re: 27 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Najemnik » 02 kwie 2018, 13:36

Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza - 1
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek - 2
Legia Warszawa - AZS Koszalin - 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 2
Miasto Szkła Krosno - Czarni Słupsk - 20:0
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom - 2
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń - 2
Anwil Włocławek - King Szczecin - 1
GTK Gliwice - Trefl Sopot - 2
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański - 1
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 2

gelutbg
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2017, 21:00

Re: 27 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: gelutbg » 02 kwie 2018, 15:39

Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza - 1
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek - 2
Legia Warszawa - AZS Koszalin - 2
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 1
Miasto Szkła Krosno - Czarni Słupsk - 20:0
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom - 2
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń - 2
Anwil Włocławek - King Szczecin - 1
GTK Gliwice - Trefl Sopot - 1
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański - 1
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 2

Doc
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2017, 8:47

Re: 27 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Doc » 03 kwie 2018, 8:31

Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza - 1
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek - 2
Legia Warszawa - AZS Koszalin - 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 1
Miasto Szkła Krosno - Czarni Słupsk - 20:0
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom - 2
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń - 2
Anwil Włocławek - King Szczecin - 1
GTK Gliwice - Trefl Sopot - 1
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański - 1
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 2

blabick
Posty: 35
Rejestracja: 20 cze 2017, 8:27

Re: 27 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: blabick » 03 kwie 2018, 8:39

Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza - 1
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek - 2
Legia Warszawa - AZS Koszalin - 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 1
Miasto Szkła Krosno - Czarni Słupsk - 20:0
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom - 2
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń - 2
Anwil Włocławek - King Szczecin - 1
GTK Gliwice - Trefl Sopot - 1
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański - 1
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 2

malaki_79
Posty: 32
Rejestracja: 19 cze 2017, 20:25

Re: 27 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: malaki_79 » 03 kwie 2018, 15:21

Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza - 2
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek - 2
Legia Warszawa - AZS Koszalin - 2
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 2
Miasto Szkła Krosno - Czarni Słupsk - 20:0
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom - 2
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń - 2
Anwil Włocławek - King Szczecin - 1
GTK Gliwice - Trefl Sopot - 2
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański - 1
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 2

anwil88
Posty: 245
Rejestracja: 20 cze 2017, 1:44

Re: 27 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: anwil88 » 03 kwie 2018, 20:10

Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza - 2
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek - 2
Legia Warszawa - AZS Koszalin - 2
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 2
Miasto Szkła Krosno - Czarni Słupsk - 20:0
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom - 2
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń - 2
Anwil Włocławek - King Szczecin - 1
GTK Gliwice - Trefl Sopot - 2
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański - 1
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 2

Padre
Posty: 170
Rejestracja: 06 lip 2017, 13:35

Re: 27 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Padre » 03 kwie 2018, 21:53

Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza - 1
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek - 2
Legia Warszawa - AZS Koszalin - 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 1
Miasto Szkła Krosno - Czarni Słupsk - 20:0
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom - 2
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń - 2
Anwil Włocławek - King Szczecin - 1
GTK Gliwice - Trefl Sopot - 2
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański - 1
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 2

Mój tajny kod:&^@$#%%$#%^^$

ganski
Posty: 54
Rejestracja: 19 paź 2017, 10:08

Re: 27 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: ganski » 04 kwie 2018, 9:23

Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 1
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 2
Legia Warszawa - AZS Koszalin 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
Miasto Szkła Krosno - Czarni Słupsk 20:0
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom 2
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń 2
Anwil Włocławek - King Szczecin 2
GTK Gliwice - Trefl Sopot 1
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański 1
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Enea BC Zielona Góra 2

Gregor Zico
Posty: 47
Rejestracja: 11 wrz 2017, 16:55

Re: 27 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Gregor Zico » 05 kwie 2018, 9:25

Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza..... (dawałem 1 ale, przegapiłem :D )
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek................................................2
Legia Warszawa - AZS Koszalin.....................................................1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Stelmet Enea BC Zielona Góra............1
Miasto Szkła Krosno - Czarni Słupsk........................................... 20:0
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom................................................2
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń...............................................2
Anwil Włocławek - King Szczecin....................................................1
GTK Gliwice - Trefl Sopot............................................................2
TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański..................................1
Miasto Szkła Krosno - Stelmet Enea BC Zielona Góra.............................2

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości