OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Najemnik
Posty: 229
Rejestracja: 23 cze 2017, 22:28

OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Najemnik » 21 sty 2018, 14:43

Do 18tej kolejki dodajemy mecz z 19tej kolejki PC Torun - Polpharma ktory rozegrany bedzie 30.01.2018.

Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 26.01.2018 18:00 --:--
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 27.01.2018 18:00 --:--
AZS Koszalin - King Szczecin 27.01.2018 18:00 --:--
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 27.01.2018 18:00 --:--
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 27.01.2018 18:00 --:--
Rosa Radom - Anwil Włocławek 28.01.2018 12:40 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 28.01.2018 18:00 --:--
GTK Gliwice - PGE Turów Zgorzelec 28.01.2018 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 31.01.2018 18:30 --:--
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 30.01.2018 19:00 --:--

gelutbg
Posty: 31
Rejestracja: 01 lip 2017, 21:00

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: gelutbg » 21 sty 2018, 22:28

Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
AZS Koszalin - King Szczecin 1
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek 1
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 1
GTK Gliwice - PGE Turow 2
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 2
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 1

ganski
Posty: 65
Rejestracja: 19 paź 2017, 10:08

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: ganski » 22 sty 2018, 11:47

Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
AZS Koszalin - King Szczecin 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek 1
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 1
GTK Gliwice - PGE Turów Zgorzelec 2
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 1
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 1

Najemnik
Posty: 229
Rejestracja: 23 cze 2017, 22:28

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Najemnik » 22 sty 2018, 11:49

Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
AZS Koszalin - King Szczecin 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek 1
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 1
GTK Gliwice - PGE Turow 1
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 2
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 1

malaki_79
Posty: 42
Rejestracja: 19 cze 2017, 20:25

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: malaki_79 » 22 sty 2018, 12:00

Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 1
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
AZS Koszalin - King Szczecin 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek 1
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 2
GTK Gliwice - PGE Turow 1
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 1
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 1

poraNatelesfora
Posty: 30
Rejestracja: 29 wrz 2017, 8:38

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: poraNatelesfora » 22 sty 2018, 13:34

Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
AZS Koszalin - King Szczecin 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek 1
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 1
GTK Gliwice - PGE Turow 2
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 1
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 1

Padre
Posty: 207
Rejestracja: 06 lip 2017, 13:35

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Padre » 22 sty 2018, 15:25

Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń -2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański - 1
AZS Koszalin - King Szczecin - 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin - 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek - 2
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot - 1
GTK Gliwice - PGE Turow - 2
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia - 1
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański - 1

Mój tajny kod:^&$%$##$!@#$#@

Awatar użytkownika
bednare
Posty: 103
Rejestracja: 19 cze 2017, 18:27

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: bednare » 22 sty 2018, 19:53

Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
AZS Koszalin - King Szczecin 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek 2
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 1
GTK Gliwice - PGE Turów Zgorzelec 1
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 2
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 1

Gregor Zico
Posty: 47
Rejestracja: 11 wrz 2017, 16:55

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Gregor Zico » 23 sty 2018, 8:47

Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń ...2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański ...1
AZS Koszalin - King Szczecin ...1
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski ...2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin ...2
Rosa Radom - Anwil Włocławek ...2
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot ...1
GTK Gliwice - PGE Turów Zgorzelec ...2
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia ...1
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański ...1

blabick
Posty: 44
Rejestracja: 20 cze 2017, 8:27

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: blabick » 24 sty 2018, 14:11

Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
AZS Koszalin - King Szczecin 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek 2
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 1
GTK Gliwice - PGE Turow 2
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 1
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 1

Doc
Posty: 38
Rejestracja: 20 cze 2017, 8:47

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Doc » 25 sty 2018, 8:20

Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń -2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański - 1
AZS Koszalin - King Szczecin - 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin - 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek - 2
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot - 1
GTK Gliwice - PGE Turow - 1
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia - 1
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański - 1

anwil88
Posty: 268
Rejestracja: 20 cze 2017, 1:44

Re: OSIEMNASTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: anwil88 » 25 sty 2018, 11:44

Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń -2
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański - 1
AZS Koszalin - King Szczecin - 2
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - 2
Legia Warszawa - TBV Start Lublin - 2
Rosa Radom - Anwil Włocławek - 2
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot - 1
GTK Gliwice - PGE Turow - 2
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia - 1
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański - 1

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości