DZIEWIĄTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Najemnik
Posty: 195
Rejestracja: 23 cze 2017, 22:28

DZIEWIĄTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Najemnik » 28 lis 2017, 22:47

Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 01.12.2017 18:15 --:--
TBV Start Lublin - King Szczecin 01.12.2017 19:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 02.12.2017 18:00 --:--
Rosa Radom - AZS Koszalin 02.12.2017 18:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 03.12.2017 12:40 --:--
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 03.12.2017 18:00 --:--
Legia Warszawa - Stelmet BC Zielona Góra 03.12.2017 18:00 --:--
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 04.12.2017 19:00 --:--
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Miasto Szkła Krosno 07.02.2018 18:30 - TEN MECZ BĘDZIEMY TYPOWAĆ Z INNĄ KOLEJKĄ.

Krasny
Administrator
Posty: 98
Rejestracja: 16 sie 2017, 16:24

Re: DZIEWIĄTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Krasny » 28 lis 2017, 22:50

Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 1
TBV Start Lublin - King Szczecin 2
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 2
Rosa Radom - AZS Koszalin 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 2
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 2
Legia Warszawa - Stelmet BC Zielona Góra 1
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 1

Najemnik
Posty: 195
Rejestracja: 23 cze 2017, 22:28

Re: DZIEWIĄTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Najemnik » 28 lis 2017, 23:31

Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański - 2
TBV Start Lublin - King Szczecin - 1
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza - 1
Rosa Radom - AZS Koszalin - 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń - 1
GTK Gliwice - Anwil Włocławek - 2
Legia Warszawa - Stelmet BC Zielona Góra - 2
Asseco Gdynia - Trefl Sopot - 2

gelutbg
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2017, 21:00

Re: DZIEWIĄTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: gelutbg » 28 lis 2017, 23:55

Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 1
TBV Start Lublin - King Szczecin 1
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 1
Rosa Radom - AZS Koszalin 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 1
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 2
Legia Warszawa - Stelmet BC Zielona Góra 2
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 1

Awatar użytkownika
bednare
Posty: 102
Rejestracja: 19 cze 2017, 18:27

Re: DZIEWIĄTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: bednare » 29 lis 2017, 9:16

Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 2
TBV Start Lublin - King Szczecin 2
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 2
Rosa Radom - AZS Koszalin 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 2
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 2
Legia Warszawa - Stelmet BC Zielona Góra 2
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 1

ganski
Posty: 54
Rejestracja: 19 paź 2017, 10:08

Re: DZIEWIĄTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: ganski » 29 lis 2017, 9:24

Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 2
TBV Start Lublin - King Szczecin 2
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 2
Rosa Radom - AZS Koszalin 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 1
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 2
Legia Warszawa - Stelmet BC Zielona Góra 2
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 1

anwil88
Posty: 245
Rejestracja: 20 cze 2017, 1:44

Re: DZIEWIĄTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: anwil88 » 29 lis 2017, 11:22

Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 2
TBV Start Lublin - King Szczecin 2
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 2
Rosa Radom - AZS Koszalin 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 1
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 2
Legia Warszawa - Stelmet BC Zielona Góra 2
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 2

blabick
Posty: 35
Rejestracja: 20 cze 2017, 8:27

Re: DZIEWIĄTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: blabick » 29 lis 2017, 12:37

Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 2
TBV Start Lublin - King Szczecin 2
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 1
Rosa Radom - AZS Koszalin 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 1
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 2
Legia Warszawa - Stelmet BC Zielona Góra 2
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 2

malaki_79
Posty: 32
Rejestracja: 19 cze 2017, 20:25

Re: DZIEWIĄTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: malaki_79 » 29 lis 2017, 18:44

Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 2
TBV Start Lublin - King Szczecin 1
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 2
Rosa Radom - AZS Koszalin 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 1
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 2
Legia Warszawa - Stelmet BC Zielona Góra 2
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 1

Doc
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2017, 8:47

Re: DZIEWIĄTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Doc » 30 lis 2017, 13:47

Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 2
TBV Start Lublin - King Szczecin 1
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 2
Rosa Radom - AZS Koszalin 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 1
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 2
Legia Warszawa - Stelmet BC Zielona Góra 2
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 1

poraNatelesfora
Posty: 21
Rejestracja: 29 wrz 2017, 8:38

Re: DZIEWIĄTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: poraNatelesfora » 01 gru 2017, 19:27

Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 2
TBV Start Lublin - King Szczecin 1
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 2
Rosa Radom - AZS Koszalin 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 2
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 2
Legia Warszawa - Stelmet BC Zielona Góra 2
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 2

anwil88
Posty: 245
Rejestracja: 20 cze 2017, 1:44

Re: DZIEWIĄTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: anwil88 » 01 gru 2017, 19:54

poraNatelesfora pisze:
01 gru 2017, 19:27
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 2
TBV Start Lublin - King Szczecin 1
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 2
Rosa Radom - AZS Koszalin 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 2
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 2
Legia Warszawa - Stelmet BC Zielona Góra 2
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 2
2 mecze po czasie typowane

Padre
Posty: 170
Rejestracja: 06 lip 2017, 13:35

Re: DZIEWIĄTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Padre » 02 gru 2017, 10:18

...
...
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza - 1
Rosa Radom - AZS Koszalin - 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń - 1
GTK Gliwice - Anwil Włocławek - 2
Legia Warszawa - Stelmet BC Zielona Góra - 2
Asseco Gdynia - Trefl Sopot - 2

Mój tajny kod:&^%^%##@$^#

Ballko
Posty: 42
Rejestracja: 23 cze 2017, 15:29

Re: DZIEWIĄTA KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Ballko » 02 gru 2017, 15:46

PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 2
Rosa Radom - AZS Koszalin 1
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń 2
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 2
Legia Warszawa - Stelmet BC Zielona Góra 2
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 1

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość