ÓSMA KOLEJKA PLK TYPOWANIE

anwil88
Posty: 271
Rejestracja: 20 cze 2017, 1:44

ÓSMA KOLEJKA PLK TYPOWANIE

Post autor: anwil88 » 21 lis 2018, 7:51

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 21.11.2018 19:00
GTK Gliwice - King Szczecin 23.11.2018 19:00
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 24.11.2018 12:40
AZS Koszalin - Rosa Radom 24.11.2018 15:00
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard 24.11.2018 17:00
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 24.11.2018 19:00
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 25.11.2018 12:40
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia 04.12.2018 19:00

anwil88
Posty: 271
Rejestracja: 20 cze 2017, 1:44

Re: ÓSMA KOLEJKA PLK TYPOWANIE

Post autor: anwil88 » 21 lis 2018, 8:05

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot -1
GTK Gliwice - King Szczecin-2
Legia Warszawa - Anwil Włocławek-2
AZS Koszalin - Rosa Radom -2
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard-1
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-2
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń-2
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia-2

malaki_79
Posty: 47
Rejestracja: 19 cze 2017, 20:25

Re: ÓSMA KOLEJKA PLK TYPOWANIE

Post autor: malaki_79 » 21 lis 2018, 8:16

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot -1
GTK Gliwice - King Szczecin-2
Legia Warszawa - Anwil Włocławek-1
AZS Koszalin - Rosa Radom -2
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard-1
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-2
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń-2
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia-2

Maciej
Posty: 237
Rejestracja: 16 wrz 2017, 20:05

Re: ÓSMA KOLEJKA PLK TYPOWANIE

Post autor: Maciej » 21 lis 2018, 9:11

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 21.11.2018 1
GTK Gliwice - King Szczecin 23.11.2018 2
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 24.11.2018 1
AZS Koszalin - Rosa Radom 24.11.2018 1
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard 24.11.2018 1
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 24.11.2018 2
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 25.11.2018 2
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia 04.12.2018 1

ganski
Posty: 82
Rejestracja: 19 paź 2017, 10:08

Re: ÓSMA KOLEJKA PLK TYPOWANIE

Post autor: ganski » 21 lis 2018, 10:47

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot 1
GTK Gliwice - King Szczecin 2
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 1
AZS Koszalin - Rosa Radom 1
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard 1
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 2
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 2
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia 2

Tomek
Posty: 17
Rejestracja: 02 paź 2018, 15:52

Re: ÓSMA KOLEJKA PLK TYPOWANIE

Post autor: Tomek » 21 lis 2018, 14:47

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot -1
GTK Gliwice - King Szczecin-2
Legia Warszawa - Anwil Włocławek-1
AZS Koszalin - Rosa Radom -1
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard-2
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-2
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń-2
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia-2

Padre
Posty: 328
Rejestracja: 06 lip 2017, 13:35

Re: ÓSMA KOLEJKA PLK TYPOWANIE

Post autor: Padre » 21 lis 2018, 17:27

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot - 1
GTK Gliwice - King Szczecin- 2
Legia Warszawa - Anwil Włocławek- 1
AZS Koszalin - Rosa Radom - 2
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard - 2
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - 2
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń - 2
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia - 2

Mój tajny kod:&^$#^&%^%$#%$

SSBB
Posty: 62
Rejestracja: 14 cze 2018, 11:57

Re: ÓSMA KOLEJKA PLK TYPOWANIE

Post autor: SSBB » 21 lis 2018, 17:44

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot -1
GTK Gliwice - King Szczecin-2
Legia Warszawa - Anwil Włocławek-1
AZS Koszalin - Rosa Radom -1
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard-2
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-2
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń-2
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia-1

Najemnik
Posty: 229
Rejestracja: 23 cze 2017, 22:28

Re: ÓSMA KOLEJKA PLK TYPOWANIE

Post autor: Najemnik » 21 lis 2018, 18:00

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot -1
GTK Gliwice - King Szczecin-2
Legia Warszawa - Anwil Włocławek-2
AZS Koszalin - Rosa Radom -2
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard-1
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-1
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń-1
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia-2

poraNatelesfora
Posty: 32
Rejestracja: 29 wrz 2017, 8:38

Re: ÓSMA KOLEJKA PLK TYPOWANIE

Post autor: poraNatelesfora » 22 lis 2018, 11:50

GTK Gliwice - King Szczecin-2
Legia Warszawa - Anwil Włocławek-2
AZS Koszalin - Rosa Radom -1
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard-2
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-2
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń-2
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia-1

blabick
Posty: 52
Rejestracja: 20 cze 2017, 8:27

Re: ÓSMA KOLEJKA PLK TYPOWANIE

Post autor: blabick » 22 lis 2018, 12:37

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot -1
GTK Gliwice - King Szczecin-2
Legia Warszawa - Anwil Włocławek-2
AZS Koszalin - Rosa Radom -1
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard-1
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-2
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń-2
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia-1

Doc
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2017, 8:47

Re: ÓSMA KOLEJKA PLK TYPOWANIE

Post autor: Doc » 22 lis 2018, 20:05

GTK Gliwice - King Szczecin-2
Legia Warszawa - Anwil Włocławek-2
AZS Koszalin - Rosa Radom -2
Miasto Szkła Krosno - Spójnia Stargard-1
TBV Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wlkp.-2
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń-2
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia-1

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości