Czy Polacy przesadzają?

Awatar użytkownika
Basketka

Czy Polacy przesadzają?

Post autor: Basketka » 02 paź 2018, 10:37

Nietypowe pytanie - ale też macie wrażenie, że Polacy nie tyle interesuja sie danym sportem co są głodni sukcesów? Mielismy juz małyszomanię, mieliśmy to ogromne pompowanie balonika polskiej reprezentacji piłkarskiej po ostatnim Euro (... i jego pęknięcie na MŚ), teraz znowu wszyscy są kibicami siatkarzy.

fAnwilu

Re: Czy Polacy przesadzają?

Post autor: fAnwilu » 03 paź 2018, 17:28

Bo ja wiem? To chyba normalne, że jak są sukcesy, to i kibiców więcej i miłość do sportu żarliwsza. W każdym kraju, w każdej lidze i w każdej dyscyplinie tak jest.
Co do samych siatkarzy - dokonali czegoś niezwykłego, więc nie ma co się dziwić :]
Anwil nós é sabe pá caga!!!

kacz

Post autor: kacz » 08 paź 2018, 21:13

Coś jest tu na rzeczy. Do Małyszomanii (która, nawiasem mówiąc, pośrednio przyczyniła się do zjazdu popularności basketu w Polsce) i siatki (czyli dyscypliny popularnej w kilku krajach na krzyż, dobrze kojarzę, że raptem w 15 krajach jest liga profesjonalna), można jeszcze dodać żużel (aczkolwiek z tym zastrzeżeniem, że jest on ważny dla lokalnych społeczności).

Awatar użytkownika
Goster

Post autor: Goster » 11 paź 2018, 10:25

Jestem zdania co fAnwilu - jak komuś się coś udaje, to się to świętuje. I się tym interesuje. Nie jest w tym nic zdrożnego.
Inna sprawa jak komuś powinie nagle się noga - czasem dochodzi do zbytniego narzekania, co już mi się nie podoba.
"Nie popełnia błędu tylko ten, kto nic nie robi." Teodor Roosevelt

ODPOWIEDZ