28 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Najemnik
Posty: 195
Rejestracja: 23 cze 2017, 22:28

28 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Najemnik » 09 kwie 2018, 19:00

Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin 11.04.2018 19:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin 12.04.2018 18:00 --:--
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 13.04.2018 19:00 --:--
Czarni Słupsk - Rosa Radom 14.04.2018 18:00 0:20
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 14.04.2018 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra 14.04.2018 18:00 --:--
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 15.04.2018 12:40 --:--
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 15.04.2018 18:00 --:--
Rosa Radom - TBV Start Lublin 15.04.2018 18:00 --:--

Najemnik
Posty: 195
Rejestracja: 23 cze 2017, 22:28

Re: 28 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Najemnik » 09 kwie 2018, 19:03

Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin - 1
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin - 2
Trefl Sopot - Anwil Włocławek - 2
Czarni Słupsk - Rosa Radom 14.04.2018 18:00 0:20
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno - 1
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 1
AZS Koszalin - Asseco Gdynia - 2
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - 2
Rosa Radom - TBV Start Lublin - 1

Padre
Posty: 170
Rejestracja: 06 lip 2017, 13:35

Re: 28 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Padre » 09 kwie 2018, 20:39

Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin - 2
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin - 1
Trefl Sopot - Anwil Włocławek - 2
Czarni Słupsk - Rosa Radom 14.04.2018 18:00 0:20
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno - 1
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 1
AZS Koszalin - Asseco Gdynia - 2
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - 2
Rosa Radom - TBV Start Lublin - 1

Mój tajny kod:&*^^$%@%^%#

gelutbg
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2017, 21:00

Re: 28 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: gelutbg » 09 kwie 2018, 23:25

Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin - 1
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin - 1
Trefl Sopot - Anwil Włocławek - 1
Czarni Słupsk - Rosa Radom 14.04.2018 18:00 0:20
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno - 1
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 2
AZS Koszalin - Asseco Gdynia - 1
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - 2
Rosa Radom - TBV Start Lublin - 1

Gregor Zico
Posty: 47
Rejestracja: 11 wrz 2017, 16:55

Re: 28 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Gregor Zico » 10 kwie 2018, 8:01

Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin..............................1
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin...................................1
Trefl Sopot - Anwil Włocławek................................................1
Czarni Słupsk - Rosa Radom..............................................0:20
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno......................................1
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra.....................1
AZS Koszalin - Asseco Gdynia.................................................2
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski......2
Rosa Radom - TBV Start Lublin...............................................1

Doc
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2017, 8:47

Re: 28 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: Doc » 10 kwie 2018, 8:16

Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin - 1
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin - 1
Trefl Sopot - Anwil Włocławek - 2
Czarni Słupsk - Rosa Radom 14.04.2018 18:00 0:20
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno - 1
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 2
AZS Koszalin - Asseco Gdynia - 2
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - 2
Rosa Radom - TBV Start Lublin - 1

ganski
Posty: 54
Rejestracja: 19 paź 2017, 10:08

Re: 28 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: ganski » 10 kwie 2018, 10:20

Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin 2
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin 1
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 2
Czarni Słupsk - Rosa Radom 14.04.2018 18:00 0:20
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 2
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 1
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
Rosa Radom - TBV Start Lublin 1

poraNatelesfora
Posty: 21
Rejestracja: 29 wrz 2017, 8:38

Re: 28 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: poraNatelesfora » 10 kwie 2018, 14:44

Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin 1
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin 1
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 1
Czarni Słupsk - Rosa Radom 14.04.2018 18:00 0:20
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 1
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra 1
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 2
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 2
Rosa Radom - TBV Start Lublin 1

malaki_79
Posty: 32
Rejestracja: 19 cze 2017, 20:25

Re: 28 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: malaki_79 » 10 kwie 2018, 16:23

Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin - 1
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin - 1
Trefl Sopot - Anwil Włocławek - 1
Czarni Słupsk - Rosa Radom 14.04.2018 18:00 0:20
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno - 2
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 2
AZS Koszalin - Asseco Gdynia - 2
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - 2
Rosa Radom - TBV Start Lublin - 1

anwil88
Posty: 245
Rejestracja: 20 cze 2017, 1:44

Re: 28 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: anwil88 » 11 kwie 2018, 11:57

Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin - 1
MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin - 1
Trefl Sopot - Anwil Włocławek - 2
Czarni Słupsk - Rosa Radom 14.04.2018 18:00 0:20
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno - 1
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 2
AZS Koszalin - Asseco Gdynia - 2
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - 2
Rosa Radom - TBV Start Lublin - 1

blabick
Posty: 35
Rejestracja: 20 cze 2017, 8:27

Re: 28 KOLEJKA PLK - TYPOWANIE

Post autor: blabick » 12 kwie 2018, 10:32

MKS Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin - 1
Trefl Sopot - Anwil Włocławek - 2
Czarni Słupsk - Rosa Radom 14.04.2018 18:00 0:20
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno - 2
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra - 2
AZS Koszalin - Asseco Gdynia - 1
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - 2
Rosa Radom - TBV Start Lublin - 1

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości