Porady dla 13 letniego JAKŻE ZAPALONEGO koszykarza.

PLK, 1LM i niższe ligi - Mecze, Drużyny, Zawodnicy, Transfery, Plotki, Polskie drużyny w europejskich pucharach, Polacy za granicą, Byli gracze PLK itp.
kubalke

Porady dla 13 letniego JAKŻE ZAPALONEGO koszykarza.

Post autor: kubalke » 28 lis 2017, 16:57

Witam. na wstępie powiem, ze mam 174 metrów wzrostu, 13 lat i waże 72 kg. masa dosyć spora, bardzo mi ulatwiala sprawę pod koszem, ale zauważyłem ze to nie moje powołanie. strasznie podobają mi się różne wariacje kozlowan, a jak rzucam za 3, to dźwięk wpadania pilki do siatki jest dla mnie zbawieniem. ogółem, to cały czas grałem na wysokim skrzydłowym, teraz chce się brać za rzucającego obrońcę i niskiego skrzydłowego, wiem, ze na tej pozycji muszę być szybki i szczupły, więc dla tego się redukuje. no ale problem w tym, ze nie jestem tak dobry w kozlowaniu jak w słowach. strasznie ciężko mi kogoś minąć po prostu nie umiem tego. w uj bym chciał umieć łamać kostki i crossovery robić. rzuty z poldystnasu moim zdaniem są w normie. nie są najlepsze, ale trafiam, moja średnia rzutów na wf to 16 na mecz. dodam tyle, ze swoje powołanie odkryłem tydzień temu . chcialbym się was spytać na czym się na początku skupiać i jak ułożyć trening indywidualny pod kosza? nie gram w żadnym klubie, bo na wsi mieszkam, ale na hali coś tam trenuje i na orliku. pozdro :D

ODPOWIEDZ